سوال‌های جنسی خود را از ژوپی بپرسید

از ژوپی بپرس لوگو

آیا با سوال‌های جنسی زیادی روبه‌رو هستید؟ پاسخ سوال‌های مربوط به سکس را در جستجوهای اینترنتی نمی‌یابید؟ آیا برخی از سوال‌های شما جزو تابوهای جامعه است و از بیان آن‌ها شرم دارید؟ نمی‌دانید از چه‌کسی سوال بپرسید و از کجا شروع کنید؟

آیا به موضوعی مرتبط با حقوق جنسی علاقندید و می‌خواهید در مورد آن بیشتر بدانید؟ برخی اطلاعات در خصوص تاریخچه، زمینه‌های روان‌شناسی یا جامعه‌شناسی جنسیت برایتان جالب است و مایل هستید در مورد آن‌ها بیشتر بدانید؟ آیا برخی زمینه‌های سلامتی و بهداشت جنسی به کار شما می‌آید؟

ژوپی اسب تک‌شاخ و دانای کل گروه ژوپی‌آ در کنار شماست

اگر موضوع مرتبط با حقوق و آگاهی‌های جنسی را به ما پیشنهاد دهید، ما در مورد آن‌ها تحقیق خواهیم کرد. اگر زمینه‌ی خاصی از جنسیت، هویت‌های جنسی یا بهداشت و سلامت برایتان جذاب است  و یا به دنبال مطلب‌های آموزش جنسی هستید اما فرصت جستجو ندارید و یا منبع مناسب آن را نمی‌شناسید، موضوع مورد نظرتان را به ما پیشنهاد دهید. ما با کمک متخصصان آن زمینه، اطلاعات مورد نیاز شما را فراهم می‌کنیم. می‌توانیم شما را به شمار زیادی از مطلب‌های منتشر شده وصل کنیم و راه را برای کسب دانش بیشتر هموار کنیم.

هم‌چنین می‌توانید سوال‌های شخصی خود را در مورد تابوهای جنسی، بهداشت و سلامت جنسی و سکس با ژوپی تک‌شاخ دانا در میان بگذارید. او بدون قضاوت به سوال‌ها گوش می‌کند و سعی می‌کند بهترین جواب را برای سوال شخصی شما بیابد. پاسخ بسیاری از سوال‌ها در ستون هفتگی «از ژوپی‌ بپرس» در روز یکشنبه هر هفته منتشر می‌شود.

 

برای ارتباط با تک‌شاخ دانا می‌توانید به [email protected] ایمیل بزنید یا از فرم زیر استفاده کنید.

 

متاسفانه یافتن همه‌ی پاسخ‌ها و یا تهیه مطلب برای عنوان‌های پیشنهاد شده آسان و سریع نخواهد بود. قدرت ژوپی نیز برای یافتن بهترین پاسخ‌ها کافی نخواهد بود. به همین دلیل ممکن است نتواند به تمامی سوال‌ها پاسخ دهد. پیشاپیش از شما پوزش می‌خواهیم.

پاسخ  سوالات شخصی مطرح شده به صورت هفتگی بر روی سابت منتشر می‌شود. برای رعایت حریم خصوصی، نام افراد و ایمیل آنها در سایت مطرح نخواهد شد.

برای رعایت امنیت هرچه بیشتر شما، هیچ ایمیلی در سیستم ذخیره نمی‌شود. به همین دلیل پاسخ سوالات به صورت ایمیل نخواهد بود. شما می‌توانید از این لینک برای ارسال ایمیل ناشناس و یک‌بار مصرف استفاده کنید تا هویت شما حتا برای ما محفوظ باقی بماند.

 

بی‌صبرانه منتظر پیشنهادها و سوال‌های شما هستیم.

بهترین‌ها،
گروه ژوپی‌آ

برای حفظ امنیت شما پیشنهاد می‌کنیم که به جای استفاده از فرم تماس، از طریق این لینک به ما ایمیل ناشناس بفرستید تا هویت و اطلاعات شما از ابتدا ناشناس باقی بماند.

انتخاب کنید:

موضوع

متن:

در صورتی که تمایل دارید با شما تماس بگیریم ایمیل خود را بنویسید (اختیاری):